top of page

Meist

Hubased rendiruumid Telliskivis!

Koduse miljöö ja pehme istumisega stuudio rent Sinu koolituseks, koosolekuks, motivatsiooniürituseks, töötoaks, treeninguks, joogatunniks või hoopis mõnusaks filmiõhtuks. 

Meie suurim stuudio "MINDSET" on suurte akende ja kõrgete lagedega valgusküllane saal ca 80m2, väike tuba ca 15m2, täisvarustuses köök, tehnika ja nõud, 2 wc/dushiruumi. 

Kaasaegne ja kvaliteetne esitlus- ja helitehnika, suur 3-meetrine ekraan, pabertahvel, pimendusega rulood, sülearvuti aluspadjad. Seinapeeglid (treeningsaali valmidus).

Riietusruumi ja lastenurga võimalus.

Mindsetis on mugav seljatoega istumine 22le - 6 tugitooli, 6 kiiktooli, 5 kaheinimese diivanit. Lisaks 6 tumbat, 13 meetrilaiust põrandapatja, 12 joogamatti, 10 väiksemat istumispatja, kuhjaga mõnusaid patju, pleede, väikseid karvaseid vaibakesi, ripptool ja võimlemispallid. 

Vabas vormis loenguteks on meil põrandapinnale kokku mahtunud ka ligi 50 inimest.

Kümmekond eri suuruses kohvilauakest toetamaks Su arvutit, tähtsaid pabereid ja auravat teetassi. 

Mindseti tehnilised võimalused:

Suur 3m ekraan, 4 kõlarit. Projektori/ekraani/kõlarite ühenduseks on olemas HDMI ühendus, valik adaptereid, kõlaritele AUX, lisaks Apple Airplay võimalus eraldi heli jaoks, wifi.
Magnet/pabertahvel, markerid. Slaidipult.

********************************

Alates 2023 lisandusid kaks uut ja ägedat ruumi "Boho" ja "Leon".

Boho on hubane, tugitoolide ja diivanitega, avatud planeeringuga, kõrgete lagede, rohkete akende ja vaipkattega ruum (88m2). Täisvarustusega köök, 2 tualetti. 

Boho mahutab mugavalt 15, vajadusel ka kuni 20 inimest.

Leon on asisem, koosolekulaudadega ruum, millel on kaks eraldi tuba - eesruum puhkeala ja köögiga (32m2) ning töine suure lauaga koosolekuruum (37m2). Laudadest on võimalik moodustada ka 4 lauaga klassiruum. Istumisruumi suure laua taga jagub 12 inimesele.

Boho ja Leoni tehnilised võimalused:

Projektori/ekraani/kõlarite ühenduseks on olemas HDMI, USB-C ühendused, ka wifi ühendus Wirestorm (USB-C avaga arvuti korral), bluetooth.
Magnet/pabertahvel, markerid.

********************************

 

Studio MindZ kõiki ruume saad rentida iseteenindusena, kuid soovi korral aitame Sind kohvipauside, lisateenuste ja erilahendustega. Võid tellida meie abil täistoitlustuse või ise meelepärane kaasa võtta.

Lõuna ajal on mõtete värskendamiseks kõige parem minna väikesele jalutuskäigule - Telliskivis on nii palju häid söögikohti!


Ja mis veel eriti mugav - meil on TASUTA KLIENDIPARKLA!

musterZ.png
bottom of page