top of page

Studio MindZ on loodud hoole ja armastusega hubaseks koosviibimise paigaks, kus Sa tunneksid end alati oodatuna,

justnagu oleksid koju jõudnud.

 

 

STUUDIO RENT

Studio MindZ’i saad oma sündmuse tarbeks rentida kogu stuudio ulatuses tervikuna. 

Stuudios on suur saal (ca 80m2), saalist läbikäidava sissepääsuga väike tuba (15m2), pesemisvõimalused (2 wc/dushi) ja täisvarustuses köök.

Vaikimisi on stuudio mõeldud iseteeninduseks.

Soovi korral pakume juurde lisateenuseid (kohv/tee, catering).

Sinu kokkulepitud kasutusaja sisse kuulub 15 minutit enne ja 15 minutit pärast ettevalmistuse ja kokkupanemise aega, millest palume hoolivalt kinni pidada. Arvesta palun, et enne või peale Sind võib stuudios olla teisi külastajaid ja sellega seoses on meil vaja teha ettevalmistusi.

Stuudios palume mitte viibida välisjalatsites ega teravate kontsadega. Meil on mõnus puitpõrand, võid olla kas sokkides või võtta kaasa pehme tallaga sisejalatsid.

TULEK JA MINEK

Stuudios võtab Sind kokkulepitud saabumisajal vastu meie esindaja või lepitakse kokku iseseisev saabumise võimalus (ukse avamine, võtme asukoht jms). Oma külalistele võid anda järgmised juhised:

Studio MindZ asub aadressil Telliskivi 57, sissepääs maja sisehoovis. Fonolukul anna kella “03”.

Autoga tulles keera sisse hoone Kalamaja poolsest otsast ja sõida majale ring peale – sisehoovis leiad punastest tellistest kahekordse majaosa, klaasukse kõrval sildid Studio MindZ ja Pehme Sünni Kool.

Jalgsi on hoovi mugavam tulla Hill-Hill piljardisaali kõrvalt kõnniteed mööda.

 

Fonolukku saad kasutada oma külalistele stuudiost ukse avamiseks. Paneel asub saali esimese ukse kõrval ja alumine parempoolne avatud lukuga märk avab ukse. 

 

Lahkudes sulge kõik aknad, kustuta tuled ja lülita välja kasutatud seadmed (nt. projektor, elektriradiaatorid, puhur, perkolaartor-kohvimasin). 

Lahkudes võtab stuudio üle meie esindaja või lepitakse kokku iseseisev lahkumise võimalus (ukse lukustamine, võtme asukoht jms).

PARKIMINE

Parkimine on stuudio klientidele TASUTA meie sisehoovis ja majaga vahetult külgneval alal. Selleks tuleb autonumber sisestada parkimissüsteemi stuudio esikus asuva Ipadi ekraanil.

NB! Parkimise intervall on 4h – kui see aeg on läbi saanud, aga viibid veel stuudios, tuleb autonumber uuesti sisestada. Seda saab teha peale eelmise aja lõppemist.

 

STUUDIO INVENTAR

Stuudios on kokku 22 seljatoega pehmet istumist: 6 tugitooli, 6 kiiktooli, 5 2-inimese diivanit. 
Lisaks 6 tumbat, koolitaja seisutool, 13 meetri laiust põrandapatja, 10 pehmet istumisalust, väiksemaid patju, pleede, väikseid villavaipu, 12 kohvilauda, riiul-kummut ja vajadusel 2 kokkupandavat catering lauda serveerimiseks, 6 arvuti sülealust, kirjutusaluseid, 12 joogamatti, võimlemispalle, soovi korral ripptool.

Stuudios võid mööblit või inventari ümber paigutada vastavalt oma sündmuse iseloomule ja vajadustele. Palun aseta mööbel ja inventar enda järel tagasi nagu enne Sind oli, et järgmine külaline ei peaks millegist puudust tundma ja leiaks stuudio oma sündmuse tarbeks ootuspäraselt, ilma üllatuste ja lisatööta.

Mööbli liigutamisel palun arvesta, et Sa puitpõrandale liiga ei teeks – hoolitseme selle eest, et kõikidel mööblijalgadel oleksid pehmendused ja et neid oleks võimalus saali põrandal kergelt lohistades liigutada (palun ära tõsta rasket mööblit ega lase sel kukkudes kahjustusi teha põrandale ega endale). Kui märkad, et pehmendused on mööbli jala alt ära tulnud, ole sellega liigutamisel arvestav ja anna meile palun teada, et saame pehmendused taastada.

Stuudios on suured aknad ja pealelõunane päikesevalgus. Pimendamiseks saad kasutada ruloosid

Palun ära kasuta värvitud seintel nn kleepmassi/tahvlinätsu!

Palun ära kasuta stuudios lahtist tuld! Hubasuse loomiseks võid kasutada stuudios olevaid led-küünlaid.

Anna palun aegsasti teada oma võimalikest lisasoovidest, et saaksime Sulle lahendusi korraldada.

Aitäh, et hoolid ja hoiad!

WIFI

Stuudios on külalistele kasutamiseks wifi võrk “Studio MindZ”, parool: ican@mindset.

ESITLUS- JA HELITEHNIKA

Stuudios on kasutamiseks projektor (HDMI, Mini DisplayPort to HDMI converter), ekraan, kõlarid, slaidipult.

Projektori kasutamiseks ühenda HDMI juhe oma seadmesse. Kui soovid heli kõlaritesse, on kaks valikut:

  • 2 kõlarit ekraani kohal – AUX juhe kirjaga “ekraaniheli” 

  • 4 kõlarit (ekraani kohal + peeglite kohal) – AUX juhe kirjaga “4 kõlarit koos”. 

 

Helipuldil on kaks helitugevuse nuppu, mõlema kõlari paari jaoks. Kui soovid ühe kõlaripaari maha keerata, kasuta lihtsalt helitugevuse vastava kirjaga nuppu. PALUN ära eemalda/muuda juhtmeid stuudio seadmetel.

Apple seadmest võid heli kõlaritesse suunata läbi Airport seadme ja sisevõrgu: sel juhul vali wifi võrk ”Studio Mindz Airport”, parool 1122334455.

Esitlusel slaidide vahetuseks on slaidipult Logitech Spotlight. Selle ühendamiseks arvutiga on kaks valikut:

  • USB ots (puldi küljes, väljatõmmatav – PALUN ära unusta lõpetades oma arvuti külge!!) 

  • Bluetooth’i kaudu (ühenduse loomiseks hoia puldil 3 sek ülemist ja alumist nuppu korraga, pult teeb häält/värinat ja siis on pult 3 minutiks valmis seadmega ühendamiseks.

 

Stuudios on kasutamiseks loengutahvel (magnet+paber) ja markerid

 

KÖÖK

Köögis leiad enda vajadustele kogu varustuse: külmik, nõudepesumasin, ahi/mikro, kohvimasin, veekeetja, presskann, termosed, suur kraaniga veekann, nõud serveerimiseks. Üleval köögikapis on igaks juhuks ka väike elektripliit (karbis). 

Nõudega võid arvestada kuni 40 külalisele: kohvitassid, veeklaasid, väiksed kausid, suured kausid, suured taldrikud, väiksed taldrikud, noad-kahvlid-lusikad.

NB! Stuudios koha peal ei ole klaase alkohoolsete jookide serveerimiseks. 

 

Kohvimasin Senseo (patjadega) - masin teeb kohvi tasshaaval Senseo-tüüpi patjadega. Kui soovid masinat iseseisvalt kasutada, võiksid Senseo patju tulles kaasa osta või ole mugav ja telli meilt kohv/tee oma sündmuse tarbeks ette. Suuremate seltskondade teenindamiseks kasutame perkolaator-kohvikeetjat (5l või 11l).

Külmikus ja sahtlites olevaid Sinu poolt mitte tellitud toiduaineid palume mitte ilma kokkuleppeta kasutada, need on meie koolituste tarbeks varutud. Tellides meilt tee/kohvi, on külmikus piimad-koored loomulikult Sulle kasutamiseks olemas.

Lõunasööki soovitame korraldada Telliskivi Loomelinnakus asuvate mitmete toitlustusasutuste juures.

Kokkuleppel on meie poolt kohv/tee/maitsevesi Sulle valmis serveeritud lisatasu eest. 

Soovi korral koostame pakkumise meie partnerite kaudu suupistete või lõunasöögi lisamiseks. 

BRONEERIMINE

Studio MindZ’i saad broneerida kodulehelt www.mindz.ee, kus on kalendrivaates näha vabad ajad. Vali enda sündmuseks soovitud ajavahemik vastavalt kestvusele ja pakettidele, mida võid vajadusel kombineerida.

Broneeringu kinnitame täiendavalt e-maili teel ja täpsustame võimalikud lisasoovid. Arve saadame üldjuhul peale sündmuse toimumist, kui on selgunud ka võimalikud tellitud lisateenused. Mitmepäevaste sündmuste korral saadame kokkuleppel ettemaksuarve. 

HINNAKIRI

Tunni hind (minimaalne rendiaeg 3h).      40€ + km = 48€
Päeva hind (8h)                                               300€ + km= 360€       (8h ületav lisatund 20€ + KM = 24€)

Joogipakett:                                                      4€ + km = 4,80€ eur / inimene sündmuse kohta
Joogipakett sisaldab kohvi, teed, maitsevett, piima, sh taimset piima, mett, suhkrut.

Catering:

Kui soovid stuudiosse tellida toitlustust, võid kasutada oma lemmik cateringi teenust või aitame meie Sind toitlustuse korraldamisel oma partnerite kaudu.  

Toitlustusega sündmuste korral lisandub stuudio rendihinnale lisateeninduse tasu 30€ +km = 36€.

NB! Pidulike sündmuste või suuremahulisema toitlustuse ja/või alkohoolsete jookidega sündmuste korral palume meiega tingimuste täpsustamiseks ja eraldi hinnapakkumise koostamiseks ühendust võtta.

Broneeringu tühistamise tingimused:

Kuni 5 tööpäeva enne sündmust: tagastus 100% / arvet ei esitata

5 tööpäeva kuni 48h enne sündmust: tühistamise korral tagastus 50% / arve esitatakse 50% rendisummale

Vähem kui 48h enne sündmust: tühistamise korral tagastust ei ole / arve kuulub tasumisele 100% 

VASTUTUS

Studio MindZ OÜ ruumide kasutuse ajal vastutab rendile võtja / KLIENT ruumide eest 100% - Studio MindZ OÜ poolt rendile võtja / KLIENDI kasutuseks antud ruumid, tehnika ning inventar peavad olema samas seisukorras kui enne rendile andmist. Lõhutud, määritud ning kahjustatud vara eest on Studio MindZ OÜl õigus esitada ruumide rendile võtjale / KLIENDILE arve vastavalt tekitatud kahju suurusele ning see kuulub tasumisele arvel märgitud tähtajaks. 

Studio MindZ OÜ ruumidesse ei ole lubatud riputada dekoratsioone, kangaid jms, seinte külge kleepida, augustada või muul moel kinnitada fotosid, plakateid ja muud materjali ilma kirjaliku eelneva kooskõlastuseta.

Rendile võtja / KLIENDI poolt palgatud isikutel (esinejatel, muude teenuste pakkujatel) tuleb stuudio põrandaid, seinu ja inventari oma ettevalmistuse käigus heaperemehelikult hoida, neid kahjustamata. Kõikide lisateenust pakkuvate isikute tegevuse eest vastutab rendile võtja / KLIENT ning on kohustatud informeerima teenuste pakkujaid stuudio tingimustest ja eeskirjast. Tekitatud kahju tuleb rendile võtjal / KLIENDIL hüvitada vastavalt Studio MindZ OÜ poolt esitatud arvele. 

NB! Rentides oma ürituse tarbeks Studio MindZ OÜ ruume, rakenduvad teile automaatselt eelpool väljatoodud nõuded ning käesolevat dokumenti käsitletakse pooltevahelise koostöölepinguna. 

bottom of page