top of page

Kasutuskord
(kehtiv alates 23.08.2023)

Studio MindZ on loodud hoole ja armastusega hubaseks koosviibimise paigaks, kus Sa tunneksid end alati oodatuna,

justnagu oleksid koju jõudnud.

 

 

STUUDIO RENT

Studio MindZ pakub võimalust rentida 3 erineva stiili ja funktsionaalsusega, kaasaegse esitlustehnikaga ruumi aadressil Telliskivi 57, Tallinn. Ruumide sissepääs asub maja taga, sisehoovis.

MINDSET - 2. korrusel, sissepääs fonolukuga uksest (sisehoovis)

Mugav kuni 30 osalejale.

Mindsetis on kõrgete lagede ja suurte akendega  suur saal (ca 80m2), saalist läbikäidava sissepääsuga väike tuba (15m2), pesemisvõimalused (2 wc/dushi) ja täisvarustuses köök. Saali ühes seinas on suured peeglid, mis on võimalik kardinatega katta.

Mindset on sisustatud pehmete tugitoolide, diivanite ja kohvilaudadega, lisaks valik suuri põrandapatju, joogamatte ja vaibakesi. Toitude serveerimiseks on võimalik kasutada cateringi laudu. 

JALANÕUD:
Mindsetis palume mitte viibida välisjalatsites ega teravate kontsadega. Mindsetis on mõnus puitpõrand, võid olla kas sokkides või võtta kaasa pehme tallaga sisejalatsid.

BOHO - 1. korrusel, sissepääs otse tänavalt (sisehoovis)

Mugav kuni 15-(20) osalejale.

Boho on avatud planeeringuga, kõrgete lagede ja suurte akendega hubane ruum (kokku 88 m2), vahesein eraldab osaliselt esitlusala (45m2) ja kööki/puhkeala/2 wc (43m2).

Boho on sisustatud pehmete tugitoolide, diivanite ja kohvilaudadega. Toitlustuse serveerimiseks on võimalik kasutada cateringi laudu. 

JALANÕUD:

Bohos palume mitte viibida välisjalatsites ega teravate kontsadega. Bohos on hele vaikate, võid võtta kaasa pehme tallaga sisejalatsid, kasutada stuudio susse või olla sokkides.

LEON - 1. korrusel, sissepääs otse tänavalt (sisehoovis)

Mugav kuni 12 osalejale.

Leon on praktiline, kõrgete lagede, akna, laudade ja toolidega koosolekuruum. 

Leon koosneb kahest uksega ühendatud ruumist (kokku 69m2): köök/puhkeruum (32m2) ja koosolekuruum (37m2). Puhkeruumis on kööginurk, üks wc ja dushiruum.

Leoni kooosolekuruum on sisustatud 4 suure lauaga (90x180), millest saab moodustada ruumi keskele suure koosolekulaua või liigendada ruum 4 lauaga klassiruumiks. Istekohti laua ümber 12, lisaks koolitaja istekoht esitledes.

JALANÕUD:

Leonis võid olla vajadusel ka välisjalatsites. Leonis on kivipõrandad, võid võtta kaasa sisejalatsid või kasutada stuudio susse.

BOHO ja LEON on omavahel ühendatavad, nende vahel on eralduseks helikindel uks, mis eri sündmuste korral on lukustatav, kuid mõlemat ruumi broneerides võimaldab läbikäigu.

 

Vaikimisi on Studio MindZ ruumid mõeldud iseteeninduseks.

Soovi korral pakume juurde lisateenuseid (kohv/tee, catering).

TULEK JA MINEK

Sinu ametliku broneeringuaja eel ja pärast on võimalik kasutada lisaks 15 minutit ettevalmistusteks ja kokkupanemiseks.

(Näiteks broneerides kellaaja 9:00-17:00 võid saabuda alates 8:45 ja ruumi vabastada hiljemalt 17:15)

Palume nendest aegadest hoolivalt kinni pidada. Arvesta palun, et enne või peale Sind võib stuudios olla teisi külastajaid ja sellega seoses on vaja teha ettevalmistusi. Samuti ole hea ja palun saabu ka ise kokkulepitud broneeringu algusajaks, et meie teenindaja saaks oma kohalolekut ja ettevalmistusi ajastada.

 

Stuudios võtab Sind kokkulepitud saabumisajal vastu meie teenindaja või lepitakse kokku iseseisev saabumise võimalus (ukse avamine, võtme asukoht jms).

 

Oma külalistele võid anda järgmised juhised - NB palun teavita oma külalisi kindlasti broneeritud ruumi nimest, kuna meil on majas mitu ruumi ja kõik soovime, et saabuja õige koha kergesti leiaks.

Studio MindZ koolitusruum "Mindset/Boho/Leon" asub aadressil Telliskivi 57, sissepääs maja sisehoovis.

Autoga tulles keera sisse hoone parempoolsest / Kalamaja poolsest küljest ja sõida majale ring peale – sisehoovis leiad punastest tellistest kahekordse majaosa, klaasustest sissepääsud on tähistatud erinevate koolitusruumide nimega - palun veendu enne uksest sisenemist, et oled õige nimega ruumi ukse leidnud ja ei eksi kogemata teise kliendi sündmusele.

Jalgsi on sisehoovi mugavam ja lühem tee tulla Palo Alto/Hill-Hill piljardisaali kõrvalt kõnniteed mööda.

 

Mindsetis saad kasutada fonoluku süsteemi oma külalistele stuudiost ukse avamiseks (all fonolukul vajutada "03"). Paneel asub saali esimese ukse kõrval. Vajadusel saad uksekella seadistada vaiksele reziimile, kui Sinu sündmus eeldab segamatust ja vaikust kindlal ajal (juhis stuudios).

Boho ja Leoni sissepääsu uksed on tänavale/sisehoovi avatud, sneprisüsteemiga saad need oma sündmuse ajal avatuks/suletuks seada.

 

Lahkudes sulge palun ruumides kõik aknad, kustuta laetuled ja lülita välja kasutatud seadmed (nt. projektor, elektriradiaatorid, ventilaator, perkolaator-kohvimasin). 

Lahkudes võtab stuudio üle meie esindaja või lepitakse kokku iseseisev lahkumise võimalus (ukse lukustamine, võtme asukoht jms).

PARKIMINE

Parkimine on stuudio klientidele TASUTA meie sisehoovis ja majaga vahetult külgneval alal. Selleks tuleb autonumber sisestada parkimissüsteemi, mis asub iga ruumi sissepääsu juures (tahvelarvuti ekraanil).

NB! Parkimine kehtib terve päeva jooksul alates numbri registreerimisest.

 

STUUDIO RUUMIDE SISUSTUS

MINDSET

25 seljatoega pehmet istumist: 6 tugitooli, 6 kiiktooli, 5 kahekohalist diivanit, 1 kolmekohaline diivan.
Lisaks 6 tumbat, koolitaja seisutool, 13 meetri laiust põrandapatja, 10 pehmet istumisalust, väiksemaid patju, pleede, väikseid villavaipu, 12 kohvilauda, riiul-kummut ja vajadusel 2 kokkupandavat catering lauda serveerimiseks, 6 arvuti sülealust, kirjutusaluseid, 12 joogamatti, võimlemispalle, soovi korral ripptool.

BOHO

18 seljatoega pehmet istumist: 11 tugitooli, 3 pehmenduste ja patjatega rotangtooli, 2 kahekohalist pehmenduste ja patjatega rotangdiivanit.

Lisaks 2 meetrilaiust põrandapatja, patju, pleede, kohvilaudu, vajadusel kokkupandavad catering lauad serveerimiseks, arvuti sülealuseid, kirjutusaluseid.

LEON

Kooolekuruumis on 4 suurt lauda (90x180cm), 12 pehmendusega tooli, koolitaja esitlustool, 2 nahast puhketooli.

Puhkeruumis on kolmekohaline nahkdiivan, suur baari/seisulaud, rotangist 2-ne pink.

Studio MindZ ruumides võid mööblit või inventari ümber paigutada vastavalt oma sündmuse iseloomule ja vajadustele.

AGA palun aseta mööbel ja inventar enda järel tagasi nagu enne Sind oli, et järgmine külaline ei peaks millestki puudust tundma ja leiaks stuudio oma sündmuse tarbeks ootuspäraselt, ilma üllatuste ja lisatööta.

Mööbli liigutamisel palun arvesta, et Sa põrandale liiga ei teeks – hoolitseme selle eest, et kõikidel mööblijalgadel oleksid pehmendused ja et raskemat mööblit oleks võimalus põrandal kergelt lohistades liigutada (palun ära tõsta rasket mööblit ega lase sel kukkudes kahjustusi teha põrandale ega endale). Kui märkad, et pehmendused on mööbli jala alt ära tulnud, ole sellega liigutamisel arvestav ja anna meile palun teada, et saame pehmendused taastada.

Studio MindZ ruumides on suured aknad ja pealelõunane päikesevalgus. Pimendamiseks saad kasutada ruloosid/kardinaid.

NB! Kõikides ruumides on avatavad aknad ja mis peamine - ka kliimaseade saad vastavalt ilmale oma ruumis just soovitud tingimused luua.

Palun ära kasuta värvitud seintel nn kleepmassi/tahvlinätsu! 

Palun ära kasuta stuudios lahtist tuld! Hubasuse loomiseks võid kasutada stuudios olevaid led-küünlaid (anna sellest soovist meile ette teada).

Anna palun aegsasti teada oma võimalikest lisasoovidest, et saaksime Sulle lahendusi korraldada.

Aitäh, et hoolid ja hoiad!

WIFI

Stuudios on külalistele kasutamiseks wifi võrk (100/100). Ühenduseks vajalikud paroolid leiad oma ruumist.

ESITLUS- JA HELITEHNIKA

MINDSET

Mindsetis on kasutamiseks projektorekraan, 2+2 kõlarit, slaidipult, loengutahvel (magnet+paber), suured paberid ja markerid

Projektori kasutamiseks ühenda HDMI juhe oma seadmesse. Koha peal on valik adaptereid, kuid kindluse mõttes võta ise kaasa või täpsusta meiega enne vajadused üle.

Kui soovid heli kõlaritesse, on kaks valikut:

  • 2 kõlarit ekraani kohal – AUX juhe kirjaga “ekraaniheli” 

  • 4 kõlarit (ekraani kohal + peeglite kohal) – AUX juhe kirjaga “4 kõlarit koos”. 

Kui heli peaks liikuma projektorikõlarisse, muuda oma arvutis heliväljundi seadeid.

Helipuldil on kaks helitugevuse nuppu, mõlema kõlari paari jaoks.

Apple seadmest võid heli kõlaritesse suunata ka läbi Airport seadme ja sisevõrgu.

PALUN ära eemalda/muuda juhtmeid stuudio seadmetel.

Vajadusel aitame veebikaamera, konverentsimikrofoniga. 

Esitlusel slaidide vahetuseks on slaidipult Logitech Spotlight. Selle ühendamiseks arvutiga on kaks valikut:

  • USB ots (puldi küljes, väljatõmmatav – PALUN ära unusta lõpetades oma arvuti külge!!) 

  • Bluetooth’i kaudu (ühenduse loomiseks hoia puldil 3 sek ülemist ja alumist nuppu korraga, pult teeb häält/värinat ja siis on pult 3 minutiks valmis seadmega ühendamiseks.

BOHO ja LEON

Bohos ja Leonis on kasutamiseks projektorekraan, 2 kõlarit ekraani kohal, loengutahvel (magnet/paber, Leonis on lisaks klaas/magnet seinatahvel), suured paberid ja markerid.

Projektori/ekraani/kõlarite ühenduseks on olemas HDMI ja USB-C juhtmeühendused, ka wifi ühendus Wirestorm seadmega või dongle'ga (USB-C otseavaga arvuti korral), mis võimaldab esitlejal ruumis vabalt asukohta valida.

Eraldi on olemas bluetooth seade, vajadusel lisakõlar.

Helipuldil on kaks helitugevuse nuppu, mõlema kõlari jaoks.

PALUN ära eemalda/muuda juhtmeid stuudio seadmetel.

 

Vajadusel aitame veebikaamera, konverentsimikrofoniga. 
 

NB! Kui tunned, et vajad rohkem tehnilist tuge või soovid keerukamat tehnilist lahendust, palun võta meiega enne sündmust detailide täpsustamiseks piisava ajavaruga kindlasti ühendust. Meie seadmed on kasutajasõbralikult seadistatud ja kõik on loodud lihtsalt toimima, kuid meie vastuvõttev teenindaja ei ole tehniline spetsialist, seega on hea, kui arutame ootused eelnevalt läbi.

Vajadusel aitame korraldada Sinu sündmusele eraldi tehnilise toe (lisatasu eest).

NB! Alati on mõistlik väikesegi kahtluse korral tulla enne sündmust varem kohale / mõnel eelneval päeval proovima, et kõik seadmed ja lahendused Sinu soovidega toimiksid.

Samuti soovitame üle kontrollida oma seadme ühendamiseks vajaminevate üleminekute/adapterite olemasolu. Mõne arvutiga (🍎) on need vältimatud kasutajal endal kaasas kanda. :)

 

KÖÖK

Studio MindZ kõigis kolmes ruumis on olemas täisvarustuses köök. 

Külmik (Leonis hetkel vaid piimakülmik), nõudepesumasin, ahi/mikro, kohvimasin, veekeetja, presskann, termosed, suur kraaniga veekann, nõud serveerimiseks. Lisaks on olemas igaks juhuks ka väike, mobiilne elektripliit.

Nõudega võid arvestada ruumi mahutavuses toodud külaliste arvuga: kohvitassid, veeklaasid, väiksed kausid, suured kausid, suured taldrikud, väiksed taldrikud, noad-kahvlid-lusikad.

NB! Stuudio ruumides koha peal ei ole klaase alkohoolsete jookide serveerimiseks. 

 

Kohvimasin Senseo (patjadega) - masin teeb kohvi tasshaaval Senseo-tüüpi patjadega. Kui Sa meilt kohvipaketti ei ole tellinud ja soovid tassimasinat iseseisvalt kasutada, võiksid Senseo patju tulles kaasa osta või ole mugav ja telli meilt kohv/tee oma sündmuse tarbeks ette, nii on saabudes ja päeva vältel jookide mure lahendatud. Suuremate seltskondade teenindamiseks kasutame perkolaator-kohvikeetjat (5l või 11l).

Külmikus ja sahtlites olevaid Sinu poolt mitte tellitud toiduaineid palume mitte ilma kokkuleppeta kasutada, need on meie koolituste tarbeks varutud. Tellides meilt tee/kohvi, on külmikus piimad-koored Sinu tarbeks olemas.

Lõunatamiseks soovitame avastada Telliskivi Loomelinnaku söögikohti.

Kui aga soovid tellida suupisted või lõuna oma sündmusele stuudios, saame aidata pakkumistega oma koostööpartnerite kaudu. 

BRONEERIMINE

Studio MindZ’i kõiki ruume saad broneerida kodulehelt www.mindz.ee, kus on kalendrivaates näha iga ruumi vabad ajad. Vali enda sündmuseks soovitud ruum, seejärel ajavahemik vastavalt kestvusele ja pakettidele (mitu tundi/h), mida võid vajadusel kombineerida.

Broneeringu kinnitame täiendavalt e-maili teel ja täpsustame võimalikud lisasoovid.

Arve saadame juriidilisele isikule üldjuhul peale sündmuse toimumist, kui on selgunud ka võimalikud tellitud lisateenused. Mitmepäevaste sündmuste korral saadame kokkuleppel ettemaksuarve, samuti kõikide eraisiku broneeringute korral.

HINNAKIRI (MINDSET, BOHO, LEON)

Tunni hind (minimaalne rendiaeg 3h).      50€ + km = 60€
Päeva hind (8h)                                               350€ + km= 420€       (8h ületav lisatund poole hinnaga, 25€ + km/h)

Joogipakett:                                                      5€ + km = 6€ eur / inimene / päeva / sündmuse kohta
Joogipakett sisaldab sündmuse/päeva jooksul piiramatult kohvi, teed, maitsevett, piima, sh taimset piima, mett, suhkrut.

Catering:

Kui soovid stuudiosse tellida toitlustust, saame meie Sind aidata toitlustuse korraldamisel oma koostööpartnerite kaudu.  

Soovi korral võid kasutada ka oma lemmik cateringi teenust ja selle tellimuse eest ise hoolitseda. Meile on sel juhul oluline teada kokkulepitud kellaaegu, mil väljastpoolt saabuv catering ruumidesse sisenema peab. Teinekord mõjutab see olulisel määral ka ruumi broneeringu kogukestvust, millega palume tellimust esitades arvestada.

Toitlustusega sündmustel lisandub ruumirendile teenindustasu 30€+km.

Pidulikud sündmused/peod/sünnipäevad:

NB! Pidulike sündmuste või suuremahulisema toitlustuse ja/või alkohoolsete jookidega, hilisõhtutel/nädalavahetusel toimuvate meelelahutusliku iseloomuga sündmuste sooviga palume meiega tingimuste täpsustamiseks ja eraldi hinnapakkumise koostamiseks ühendust võtta. Pidulike sündmuste korral kehtib miinimum rendihind 350€+km.

Broneeringu tühistamise tingimused:

A) Tagastus 100% / arvet ei esitata:

  • ​Broneeringud, mille kestvus on kuni 1 päev - kuni 14 kalendripäeva enne sündmust

  • Broneeringud, mille kestvus on rohkem kui 1 päev - kuni 21 kalendripäeva enne sündmust

B) Tühistamise korral tagastus 50% / arve esitatakse 50% rendisummale

  • Broneeringud, mille kestvus on kuni 1 päev - 14 kalendripäeva kuni 48h enne sündmust

  • Broneeringud, mille kestvus on rohkem kui 1 päev - 21 kalendripäeva kuni 7 kalendripäeva enne sündmust

C) Tühistamise korral tagastust ei ole / arve kuulub tasumisele 100% 

  • Broneeringud, mille kestvus on kuni 1 päev - vähem kui 48h enne sündmust

  • Broneeringud, mille kestvus on rohkem kui 1 päev - vähem kui 7 kalendripäeva enne sündmust

VASTUTUS

Studio MindZ OÜ ruumide kasutuse ajal vastutab rendile võtja / KLIENT ruumide eest 100% - Studio MindZ OÜ poolt rendile võtja / KLIENDI kasutuseks antud ruumid, tehnika ning inventar peavad olema samas seisukorras kui enne rendile andmist. Lõhutud, määritud ning kahjustatud vara eest on Studio MindZ OÜl õigus esitada ruumide rendile võtjale / KLIENDILE arve vastavalt tekitatud kahju suurusele ning see kuulub tasumisele arvel märgitud tähtajaks. 

Studio MindZ OÜ ruumidesse ei ole lubatud riputada dekoratsioone, kangaid jms, seinte külge kleepida, augustada või muul moel kinnitada fotosid, plakateid ja muud materjali ilma kirjaliku eelneva kooskõlastuseta.

Rendile võtja / KLIENDI poolt palgatud isikutel (esinejatel, muude teenuste pakkujatel) tuleb stuudio põrandaid, seinu ja inventari oma ettevalmistuse käigus heaperemehelikult hoida, neid kahjustamata. Kõikide lisateenust pakkuvate isikute tegevuse eest vastutab rendile võtja / KLIENT ning on kohustatud informeerima teenuste pakkujaid stuudio tingimustest ja eeskirjast. Tekitatud kahju tuleb rendile võtjal / KLIENDIL hüvitada vastavalt Studio MindZ OÜ poolt esitatud arvele. 

NB! Rentides oma ürituse tarbeks Studio MindZ OÜ ruume, rakenduvad teile automaatselt eelpool väljatoodud nõuded ning käesolevat dokumenti käsitletakse pooltevahelise koostöölepinguna. 

bottom of page